Kan je deze mail niet lezen? Klik hier
Ranst is Fairtrade-gemeente.
Onze gemeente kan zich vanaf nu Fairtrade gemeente noemen.
De afgelopen jaren werden er door onze gemeentelijke raad voor ontwikkelingssamenwerking en onze nieuwe werkgroep Fairtrade-gemeente  vele inspanningen geleverd en initiatieven genomen om van onze gemeente een Fairtrade gemeente te maken.
Verschillende inwoners, verenigingen, scholen, bedrijven, winkels, horeaca-zaken en natuurlijk het gemeentebestuur zelf, hebben zich ingezet om de doelstellingen te bereiken die nodig zijn om erkend te worden als fairtrade gemeente.
Enkele weken geleden hebben we het bericht ontvangen dat alle criteria om de titel te behalen waren vervuld.
Op 20 april werd de titel officieel uitgereikt door de heer Lothar Boeykens,  coördinator Fairtrade Gemeenten Vlaanderen.
Op deze manier willen we vandaag en ook in de toekomst een signaal geven dat "eerlijke handel" voor ons belangrijk is.
Fernand Bossaerts, Schepen.
>
>
>
>